Linki

Zapraszam do odwiedzenia poniższych stron internetowych:

Tychy.pl – portal informacyjny miasta Tychy

dobreprogramy – największy polski serwis poświęcony oprogramowaniu. Starannie wyselekcjonowana baza programów, spolszczenia, nowości, testy, artykuły, demonstracje, porady, konkursy, forum.

jakilinux.org – GNU/Linux dla każdego: newsy, artykuły, porównania dystrybucji

Blogi:

Hadret’s Blog – blog Filipa „Hadreta” Chabika „Ateisty, linuksiarza i przyszłego filologa”. Dużo informacji i poradników z linuksowego świata, recenzje książek i filmów oraz ciekawych artykułów na tematy z życia codziennego. Polecam.

/dev/Santyago – strona/blog Korneliusza Jarzębskiego. Jeden z najpopularniejszych blogów o tematyce związanej z Linuksem i oprogramowaniem w polskim internecie.

.: przystajnik :. – blog którego nie ma, czyli 404 sposoby na cokolwiek… Ciekawy blog o tematyce linuksowej. Autor jest dość tajemniczy i poza tym, ze używa nicka Salvadhor nic o nim nie wiadomo. Naprawdę warto odwiedzić.

ArchCenter – blog o ArchLinux i nie tylko. Charakteryzują go krótkie wpisy o charakterze tutorialu. Od niedawna pojawiają się tam również moje wpisy (równolegle do tej strony).

Konqiklub – blog jest częścią bloga UbuCentrum.net i traktuje o Kubuntu czyli odmianie Ubuntu z KDE SC. Poza tematami związanymi z Kubuntu są tu również artykuły dotyczące samego KDE SC. Więc jeśli interesujesz się KDE to strona dla Ciebie.

Czytelnia Ubuntu – sporo artykułów dotyczących zarówno samego Ubuntu jak i Linuksa w ogóle. Newsy, poradniki, tutoriale itp.

Origami:

Duncan Idaho – pod tym adresem znajduje się blog/galeria z moimi pracami z dziedziny origami. Serdecznie zapraszam.

OrigamiArt – strona Polskiego Towarzystwa Origami. Znajdziesz tam najnowsze informacje dotyczące origami w Polsce, diagramy rodzimych autorów oraz galerie ze zdjęciami prac polskich twórców

Forum Origami – największe w Polsce forum internetowe dotyczące Origami. Miła, wesoła atmosfera i życzliwi ludzie to największe zalety tego forum. Na forum udzielają się członkowie polskiego Towarzystwa Origami (zarówno ci zwykli jak i eksperci, redaktorzy i instruktorzy). Jeśli masz problem ze złożeniem jakiegoś modelu to tu na pewno znajdziesz pomoc

Haligami – strona Haliny Rościszewskiej – Narloch. Mnóstwo informacji ze świata origami. Relacje z imprez oraz warsztatów, obszerna galeria, dział z diagramami oraz sklep internetowy z artykułami dla miłośników origami. Jeśli interesujesz się origami to musisz tam zajrzeć.

arturori@filckr – galeria Artura Biernackiego w serwisie flickr.com. Znajdziesz tam zdjęcia mistrzowsko wykonanych modeli oraz diagramy i siatki zgięć modeli jego autorstwa – po prostu Ekstraklasa Origami. Prawdziwa uczta dla miłośników sztuki składania papieru.

naabox@flickr – galeria Jarosława Majchera w serwisie flickr.com. Duża ilość zdjęć wykonanych przez niego modeli. Zarówno zdjęcia jak i modele pierwsza klasa.